אודות גיא לוי

About Guy levy

גיא לוי מעצב רהיטים עבור חברות יצרניות, מפעלים ועבור לקוחות פרטיים.  לגיא ניסיון של למעלה מ- 18 שנה בתחום העיצוב והנגרות והוא בעל נגריה המבצעת פרויקטים גדולים כקטנים, ומגוונים מאוד כגון:  מטבחים, ארונות, מיטות, ספות וכורסאות, שולחנות, שידות ורהיטי תינוקות. את הנגרייה הראשונה שלו פתח גיא בשנת 2000 במושב בני ציון.

הנגרייה מספקת עבודות נגרות עבור לקוחות פרטיים והן לתחום המוסדי (מסעדות, בארים, מועדונים, משרדי הייטק וכדומה) בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים.

התהליך נעשה בשני אופנים:  בדרך של שיתוף פעולה עם הלקוח ובלימוד צרכיו, עד לשלב ההגעה לתכנון מפורט שממנו ניתן לגזור את המחיר הסופי של העבודה, או בדרך של "נגריה – מבצעת".  בתהליך זה  הנגרייה מקבלת את המפרט מוכן בליווי תכניות ושרטוטים.

גיא מעצב רהיטים ובעל תעודת נגר אומן. בן למשפחה של אומנים, ממנה הוא ספג את האהבה וירש את הזיקה למקצוע . גיא מתמחה בתכנון ועיצוב של רהיטים פונקציונליים בעלי קו אסתטי וייחודי המותאמים לצורכי הלקוח (Custom Made ). החומרים שאנו עובדים אתם הם מגוונים: כגון נירוסטה, אלומיניום, פליז וברזל. כמו גם זכוכיות מודפסות או מכופפות ובאמת כל חומר שניתן לייצר ממנו רהיטים אנחנו שמה…

אפשר לצור קשר ישיר בטל': 052-3557666
או במייל : guylevydesigns@gmail.comShare